Hofke Van Thys

ma 25.05.20 update 2


VRIJE INSCHRIJVINGEN OP 29 MEI OM 9u.

Onze school volgt de richtlijnen van de overheid in het kader van de corona-crisis op. Vrije inschrijvingen kunnen daardoor niet op school gebeuren.

Wat moet je doen?

Registreer je kind voor onze school op vrijdag 29 mei om 9:00u via https://meldjeaan.antwerpen.be De vrije plaatsen worden toegewezen volgens het tijdstip van de registratie: wie eerst is, krijgt de plaats. Wacht dus niet te lang.
Je kan ook telefonisch contact opnemen met onze school. Je maakt dan melding van naam van de leerling, het gewenste leerjaar en je contactgegevens. Wanneer er een plaatsje vrijkomt neemt de school opnieuw contact met je op.

Hoe kan je je voorbereiden?

Vanaf 27 mei vind je op https://meldjeaan.antwerpen.be:
- een overzicht van de beschikbare vrije plaatsen in elke school.
- een stappenplan: hoe een kind registreren in de vrije periode via Meld je aan?

Hulp nodig?

- Bij het zoeken naar een school met plaatsen in de buurt op 27 of 28 mei?
- Bij het registreren van je kind op 29 mei vanaf 9u? Bel gratis de Helpdesk Meld je aan op 0800 62 185. Voor telefonische ondersteuning bij de registratie kan je de school ook contacteren op het nummer: 03/827.80.99.